Lokalniaki – ściągnij aplikację i bądź na bieżąco z ofertą lokalnych produktów
Kategoria: Dla przedsiębiorców
Data publikacji: 11.10.2021r.
Drukuj

Lokalniaki – ściągnij aplikację i bądź na bieżąco z ofertą lokalnych produktów

Tomasz Hutnik z Brzeziej Łąki zbudował i wdrożył, wraz z gminą Długołęka, bezpłatną aplikację na Androida, która będzie wspierać lokalnych rolników w sprzedaży ich produktów.

Aplikacja pozwala przedsiębiorcom/rękodzielnikom samodzielnie dopisać się do listy, a jej użytkownikom pomaga szybko i sprawnie wyszukiwać na mapie pożądanych wyrobów oraz namiarów na producentów. Jest to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnej listy rękodzielników, która od dłuższego czasu znajduje się na gminnej stronie internetowej: https://gmina.dlugoleka.pl/…/kupuj-lokalnie-wspieraj…/

Dzięki temu każdy samodzielnie może zaoferować swoje dobra innym. Korzystajcie, udostępniajcie i kupujcie. Działaj lokalnie! Instrukcja użytkowania znajduje się na grafice. Gorąco zachęcamy przedsiębiorców do zapisywania się, by powstała tutaj naprawdę bogata oferta.

Zeskanuj kod QR:

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich