Konsultacje dla organizacji pozarządowych
Kategoria: Organizacje pozarządowe
Data publikacji: 26.05.2023r.

Konsultacje dla organizacji pozarządowych

Informujemy, iż 31 maja 2023 roku, w godz. od 14.00 do 19.00 odbędą się w Sali nr 12A (obok wejścia od parkingu) Urzędu Gminy w Długołęce konsultacje dla organizacji pozarządowych z terenu Gminy Długołęka.

W ramach porozumienia zawartego z Fundacją „Merkury”, z siedzibą w Wałbrzychu, organizacje będą mogły otrzymać wsparcie w zakresie doradztwa niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania swojej organizacji w zakresie:

• pozyskiwania funduszy na działania,
  • pisania i rozliczania projektów,
  • sprawozdawczości,
  • elementów księgowości,
  • obowiązujących przepisów prawnych i obowiązków formalnych,
  • prowadzenia bieżącej działalności organizacji,
  • zatrudniania personelu oraz współpracy z wolontariuszami,
  • zakładania i likwidowania organizacji.

Poza doradztwem osobistym możliwe jest doradztwo telefoniczne na nr 509 673 693 oraz mailowe na adres: inkubator.ngo@merkury.org.pl

W związku z ograniczonym czasem prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 71 323 02 31 w celu zapisania się na w/w konsultacje.