Konkurs na realizację zadań z zakresu poprawy bazy sportowej
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 08.10.2021r.
Drukuj

Konkurs na realizację zadań z zakresu poprawy bazy sportowej

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2021 roku - Poprawa bazy sportowej – II edycja.

1 października Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę nr 4351/VI/21 o ogłoszeniu otwartego konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej w 2021 roku. Warunki realizacji zadania, kryteria oceny formalnej i merytorycznej ofert określa ogłoszenie konkursowe. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: (71) 770 41 64. DOLNY ŚLĄSK > Sport > Otwarte konkursy ofert > Ogłoszenia o konkursach > 2021 rok (dolnyslask.pl)

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich