Konkurs dla KGW. Do wygrania nawet 15 tysięcy złotych!
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 12.04.2021r.
Drukuj

Konkurs dla KGW. Do wygrania nawet 15 tysięcy złotych!

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od kuchni” to inicjatywa, która swoim zasięgiem ma objąć cały kraj, a jej głównym celem jest kultywowanie lokalnych tradycji, promocja polskich produktów i dziedzictwa kulturowego oraz wymiana międzypokoleniowej wiedzy.

Będzie można wziąć udział w wyjątkowej przygodzie, zdobyć fantastyczne nagrody, jak również pojawić się na szklanym ekranie – edycja transmitowana będzie na żywo w programie „Pytanie na Śniadanie” w TVP 2.

Szczegóły konkursu i harmonogram wydarzeń znajdą Państwo w poniższym dokumencie.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich