KIA GAM sponsorem XX Dni Gminy Długołęka!
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 14.06.2023r.
Drukuj

KIA GAM sponsorem XX Dni Gminy Długołęka!

Salon Marki Kia GAM w Długołęce to wieloletnia działalność, z dużą tradycją w sprzedaży samochodów.

Dziękujemy za wsparcie!

Strona internetowa firmy: www.gamkia.pl/

Firma od ponad 14 lat  współtworzy nasze lokalne centrum motoryzacji, zajmując się nie tylko sprzedażą, ale także autoryzowanym serwisowaniem pojazdów. Dzięki kompetentnemu zespołowi, salon zadba o Państwa w trakcie procesu zakupu, a także podczas każdorazowej wizyty w serwisie. Ponadto wszechstronna gama modelowa pozwoli Państwu w sposób idealny dopasować nowy samochód do własnych potrzeb. Poznaj bliżej markę Kia i wstąp do salonu w Długołęce. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich