Informacja dotycząca komisji wojskowej 2023
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 17.01.2023r.

Informacja dotycząca komisji wojskowej 2023

Informujemy, że w roku 2023 kwalifikacji wojskowej jako rocznik podstawowy będą podlegali mężczyźni urodzeni w roku 2004, ponadto wzywani będą mężczyźni urodzeni w latach 1999-2003, którzy do tej pory nie stawili się w Powiatowej Komisji Lekarskiej (PKLek).

Termin i miejsce kwalifikacji dla osób z Gminy Długołęka będzie podany w terminie późniejszym.

Jednocześnie przypomina się, aby osoby urodzone w roku 2004 złożyły wnioski o dokumenty tożsamości w Urzędzie Gminy, ponieważ bez dokumentów tożsamości (dowód osobisty, paszport) nie zostaną orzeczeni przez PKLek.