Do 14 marca trwa nabór wniosków proponowanych do zgłoszenia do dofinansowania z Rządowego Programy Odbudowy Zabytków
Kategoria: Organizacje pozarządowe
Data publikacji: 10.03.2023r.
Drukuj

Do 14 marca trwa nabór wniosków proponowanych do zgłoszenia do dofinansowania z Rządowego Programy Odbudowy Zabytków

.

Zarządzenie nr 77/2023 Wójta Gminy Długołęka z dnia 9 marca 2023 r. w sprawie zmiany Zarządzenia nr 58/2023 Wójta Gminy Długołęka z dnia 27 lutego 2023 r. w sprawie ogłoszenia naboru wniosków proponowanych do zgłoszenia do dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.

Zarządzenie nr 58/2023 Wójta Gminy Długołęka z dnia 27 lutego 2023 roku w sprawie ogłoszenia naboru wniosków proponowanych do zgłoszenia do dofinansowania z Rządowego Programy Odbudowy Zabytków na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich