Ankieta dla osób starszych na dolnośląskim rynku pracy
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 27.07.2021r.

Ankieta dla osób starszych na dolnośląskim rynku pracy

Na zlecenie Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy z siedzibą w Wałbrzychu, firma Grupa BST Sp. z o. o. z Katowic realizuje badanie czynników warunkujących utrzymanie i powrót na rynek pracy osób ze starszych grup wiekowych na obszarze województwa dolnośląskiego.

Głównym celem badania jest charakterystyka obecnej sytuacji osób starszych na dolnośląskim rynku pracy, analiza barier, problemów i potrzeb w zakresie ich zatrudnienia oraz wypracowanie i sformułowanie rekomendacji na rzecz wsparcia tych osób w utrzymaniu i powrocie na rynek pracy.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety dla osób w wieku 55+: Badanie czynników warunkujących utrzymanie i powrót na rynek pracy osób ze starszych grup wiekowych na obszarze województwa dolnośląskiego (badania-online.pl)

Termin zakończenia badania to 8 sierpnia 2021 roku. Zapewniamy, że badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach niekomercyjnych związanych z realizacją projektu.

Dziękujemy za udział w badaniu!