Znamy wyniki konkursu na Najładniejszą Ozdobę Wielkanocną w 2023 roku
Data publikacji: 06.04.2023r.

Znamy wyniki konkursu na Najładniejszą Ozdobę Wielkanocną w 2023 roku

W tegorocznej edycji konkursu na Najładniejszą Ozdobę Wielkanocną jury oceniło 40 prac, czyli niemal dwa razy więcej, niż w ubiegłym roku.

Wszystkie były wykonane starannie z dbałością o każdy szczegół, każda piękna, każda inna. Ozdoby pozwoliły oceniającym poczuć atmosferę nadchodzących świąt Wielkiej Nocy. Teraz poczują ją również odwiedzający urząd, bowiem część prac zdobi teraz urzędowe korytarze.

Komisja oceniała bogactwo i różnorodność użytych materiałów, walory estetyczne (kompozycja, dobór barw), oryginalny i innowacyjny charakter pracy oraz jej trwałość.

Oto wyniki:

OZDOBA WIELKANOCNA W KATEGORII INDYWIDUALNEJ

I miejsce – Danuta Świątek

II miejsce – Marzena Rojek – Chmiel

III miejsce – Monika Lobka-Raus

OZDOBA WIELKANOCNA W KATEGORII STOWARZYSZEŃ

I miejsce – KGW Pasikurowice

II miejsce – KGW Artystyczne Piecowice

III miejsce – Gminny Klub Seniora w Bykowie

PALMA WIELKANOCNA W KATEGORII INDYWIDUALNEJ

I miejsce – Agnieszka Bartos

II miejsce – Kalina Raus

III miejsce – Barbara Godlewska

PALMA WIELKANOCNA W KATEGORII STOWARZYSZEŃ

I miejsce – KGW Oleśniczka

II miejsce – PZERiI Koło Seniora w Kiełczowie

III miejsce – Rada Sołecka w Pasikurowicach

Zaprezentowany poziom prac konkursowych przerósł oczekiwania jury i wybór zwycięskich był nie lada wyzwaniem, dlatego też członkowie komisji zgodnie postanowili, że każdy uczestnik otrzyma nagrodę pocieszenia.

Zdjęcia prac można obejrzeć na profilu gminy na Facebooku.