Zmiany w organizacji ruchu
Kategoria: Inwestycje
Data publikacji: 21.04.2022r.
Drukuj

Zmiany w organizacji ruchu

9 maja firma Skanska S.A., jako generalny wykonawca inwestycji "WWW Widawa - przebudowa systemów zabezpieczenia przed powodzią, gm. Czernica, Długołęka, Wisznia Mała i Wrocław", wprowadza kolejny etap zastępczej organizacji ruchu, który będzie miał wpływ na transport publiczny.

Zamknięciu ulegnie droga gminna w obrębie skrzyżowania z drogą powiatową 1922D w Kiełczówku, zgodnie z załączonym rysunkiem. Zastępcza organizacja ruchu zostanie wprowadzona na okres ok. 6 – 8 tygodni. W trakcie prowadzenia prac zamknięta będzie również droga gminna – od ulicy Wilczyckiej przy posesji nr 22 w Wilczycach aż do skrzyżowania z ul. Rzeczną w Kiełczówku (układanie masy). Zamknięcie zaplanowane jest na dwa weekendy, o czym wykonawca będzie informował z wyprzedzeniem.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich