Zarejestruj się na szczepienie
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 10.05.2021r.
Drukuj

Zarejestruj się na szczepienie

Gotowy do działania Punkt Szczepień Powszechnych w Kiełczowie cieszy się Państwa ogromnym zainteresowaniem. Odpowiadając na pytania o możliwość bezpośredniej rejestracji w punkcie informujemy, że będzie to możliwe w najbliższy piątek 14 maja w godzinach 17 - 19.

Wówczas będzie można zarejestrować się na szczepienie na 29 maja. Dodatkowo, w środę oraz piątek w bieżącym tygodniu, w godzinach 14 – 16, zostanie uruchomiony jeszcze jeden numer związany z rejestracją: 697-697-951.

Dzwoniąc na wskazany numer, będzie można zarejestrować się na wspomniany termin, jak również uzyskać informację o pojedynczych terminach szczepienia, dostępnych w punkcie w Kiełczowie. W zależności od ilości dostarczanych dawek szczepionki, będziemy Państwa informować o kolejnych terminach rejestracji.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich