Zapraszamy na dożynki! Ważne informacje
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 27.08.2021r.
Drukuj

Zapraszamy na dożynki! Ważne informacje

Drodzy mieszkańcy! Zapraszamy Was jutro i pojutrze na gminne dożynki do Domaszczyna! Będzie świetna zabawa, moc atrakcji, msza dziękczynna za tegoroczne plony i koncerty gwiazd.

Nie zabraknie stoisk kół gospodyń wiejskich, korowodu wieńców i turnieju sołectw, gdzie będziecie świadkami oryginalnych konkurencji. Bądźcie wcześniej, bo do strefy imprezy masowej (wygrodzonej płotkami), w której będą odbywać się koncerty, może wejść tylko 1500 osób (1250 osób z certyfikatem potwierdzającym szczepienie przeciwko COVID-19 i 250 osób niezaszczepionych). Bawcie się dobrze! Do zobaczenia!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich