Wyjazd na XI Międzynarodowe Senioralia w Krakowie – w sierpniu ruszą zapisy
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 08.07.2024r.
Drukuj

Wyjazd na XI Międzynarodowe Senioralia w Krakowie – w sierpniu ruszą zapisy

Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński wraz ze Stowarzyszeniem MANKO - Głos Seniora serdecznie zapraszają Seniorów z naszej gminy na XI Międzynarodowe Senioralia w Krakowie oraz zwiedzanie Kopalni Soli "Wieliczka”.

Wyjazd odbędzie się w dniach 5-6 września 2024 r.

Pierwszy dzień rozpoczniemy zwiedzaniem Kopalni Soli „Wieliczka” oraz Tężni Solankowej. Uczestnicy będą mieli także czas wolny.

Drugi dzień zainauguruje Msza Św. w Kościele Mariackim, po której nastąpi uroczysty pochód ulicami Krakowa do Parku Jordana, gdzie zaplanowano m.in.: bezpłatne wykłady, badania, konkursy, pokaz Stylowych Seniorów i inne atrakcje. Na koniec odbędzie się Międzypokoleniowa impreza z DJ Wiką.

Gwarantujemy, że nie będzie czasu na nudę, dlatego prosimy o zgłaszanie się na wyjazd Seniorów gotowych na liczne aktywności i sporo ruchu.

Zapisy na wyjazd rozpoczną się w dniu 1 sierpnia 2024 r. od godz. 8.00 w pokoju nr 4.

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz zabrać ze sobą dowód osobisty i Kartę Seniora.

Koszt udziału w Senioraliach wynosi 50,00 zł (kwota bezzwrotna) płatne gotówką przy zapisach. Gmina zapewnia transport, nocleg, ubezpieczenie oraz bilet wstępu do Kopalni Soli „Wieliczka” oraz wyżywienie w dniu przyjazdu do Krakowa (obiadokolacja) i w dniu następnym (śniadanie), pozostałe wyżywienie we własnym zakresie.

Pierwszeństwo w zapisach będą miały osoby chcące wziąć udział w Senioraliach po raz pierwszy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71 32 30 234.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich