Wilczyce: za kilkanaście dni wraca docelowa organizacja ruchu
Kategoria: Komunikacja
Data publikacji: 29.03.2022r.
Drukuj

Wilczyce: za kilkanaście dni wraca docelowa organizacja ruchu

Skanska, jako generalny wykonawca inwestycji "WWW Widawa - przebudowa systemów zabezpieczenia przed powodzią, gm. Czernica, Długołęka, Wisznia Mała i Wrocław" poinformowała, że od 15 kwietnia br. nastąpi przywrócenie docelowej organizacji ruchu.

Zostanie odblokowany przejazd przez most, na połączeniu ulic Wilczyckiej i Dworskiej w Wilczycach oraz zlikwidowany zostanie objazd przez drogi gminne i powiatowe. Wprowadzenie docelowej organizacji ruchu przywraca docelowy transport publiczny.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich