Wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu – całkowite zamknięcie odcinka
Kategoria: Inwestycje
Data publikacji: 19.05.2022r.
Drukuj

Wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu – całkowite zamknięcie odcinka

W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia wykonawcy rozbudowy drogi powiatowej nr 1371D na odcinku od działki nr 31/3, obręb Godzieszowa w Godzieszowej, do granicy powiatu wrocławskiego z powiatem trzebnickim - firmy STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. - oraz braku wskazania alternatywnej trasy przejazdu dla linii autobusowej informujemy, że: od 20 maja w trybie awaryjnym kursy linii 936 zostaną skrócone do miejscowości Siedlec.

Kursy linii 936, jadące od strony Pasikurowic, zostaną skrócone do przystanku „Siedlec – Wrocławska/sklep” i następnie zawrócą na stacji paliw. Kurs w kierunku powrotnym zostanie zrealizowany zgodnie z rozkładem jazdy dla przystanku „Siedlec – Wrocławska/szkoła”.

Kursy linii 936, jadące od strony Tokar, zostaną skrócone do przystanku „Siedlec – skrzyżowanie Osiedlowa” i następnie zawrócą na stacji paliw. Kurs w kierunku powrotnym zostanie zrealizowany zgodnie z rozkładem jazdy dla przystanku „Siedlec – skrzyżowanie Osiedlowa”.

Zmiana zostanie wprowadzona bez zmian w rozkładzie jazdy.

Planowany termin likwidacji objazdu to 31 maja br.

Fot. Trasa objazdu

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich