Walczymy o Podwórko Nivea w Wilczycach – głosujemy codziennie!
Data publikacji: 24.05.2021r.

Walczymy o Podwórko Nivea w Wilczycach – głosujemy codziennie!

NIVEA już po raz 7. buduje wyjątkowe podwórka w całej Polsce. Do tej pory powstało ich już 160, a wśród nich jedno w naszej gminie, dokładnie w Kiełczowie.

W tym roku zgłosiliśmy do akcji lokalizację w Wilczycach przy ul. Sportowej – i jest to nasze drugie podejście. W ubiegłym roku nie udało się zebrać w konkursie wystarczającej liczby głosów, więc teraz wszystkie ręce na pokład! Wspólnymi siłami na pewno damy radę.

Co należy zrobić? Od dzisiaj24 maja do 15 lipca głosować CODZIENNIE pod linkiem: https://podworko.nivea.pl/2021/ranking?province_id=1…

Do wygrania jest jedyne w swoim rodzaju miejsce, o rynkowej wartości 250 000 zł, które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem.