Visegrad 4 Bicycle Race – Grand Prix Polski wystartuje w Długołęce
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 30.06.2022r.
Drukuj

Visegrad 4 Bicycle Race – Grand Prix Polski wystartuje w Długołęce

Już 10 lipca będziemy w naszej gminie przeżywać kolarskie emocje. O godzinie 12 sprzed Urzędu Gminy przy ul. Robotniczej w Długołęce wystartuje VIII edycja Visegrad 4 Bicycle Race - Grand Prix Polski.

Trasa będzie przebiegać przez następujące miejscowości w naszej gminie:
Długołęka – Kamień – Piecowice – Bielawa – Raków – Oleśniczka

Zawody oznaczają utrudnienia w ruchu drogowym. W dniu wyścigu w godzinach 11:30-12:30 ruch kołowy będzie się odbywał wyłącznie zgodnie z ruchem kolarzy. Prosimy zachować szczególną ostrożność i nie parkować samochodów na trasie wyścigu.

Regulamin wyścigu: https://bit.ly/3NxbiaE

Zapraszamy do kibicowania ekipom i zawodnikom na trasie oraz wspólnego przeżywania kolarskich emocji!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich