Tymczasowa organizacja ruchu i zmiany w kursowaniu linii 936
Kategoria: Inwestycje
Data publikacji: 08.08.2022r.
Drukuj

Tymczasowa organizacja ruchu i zmiany w kursowaniu linii 936

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o., który jest wykonawcą inwestycji pn. "Przebudowa drogi w Ramiszowie , dz. nr 130, 99, 107, 108/4 oraz remont drogi wraz z utwardzeniem pobocza i przebudową oświetlenia drogowego w Pasikurowicach, dz. nr 189, 424, 428/1, 430/3, gmina Długołęka" informuje o planowanym na 8 sierpnia 2022 r. wdrożeniu tymczasowej organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonym projektem.

Wprowadzony zostanie etap II projektu, dotyczący prowadzenia robót z całkowitym wyłączeniem odcinka z ruchu. Na czas prowadzonych prac wyznaczono objazd odcinka drogi Ramiszów – Pasikurowice przez łącznik Długołęka oraz Domaszczyn i Bukowinę drogami powiatowymi nr 1453D oraz 1910D wg planu orientacyjnego (zdjęcie i załącznik). Planowany termin likwidacji czasowej oraz wdrożenia stałej organizacji ruchu to 30 września br.

Zmiany w komunikacji zbiorowej

Od 8 sierpnia linia 936 zostanie skierowana objazdem z pominięciem osiedla Pawłowice we Wrocławiu, miejscowości Ramiszów oraz południowej (cmentarz) części miejscowości Pasikurowice.

Linia 936 będzie kursowała po trasie:

1. Szczyt poranny (kursy do Godzieszowej przez Tokary i powrót przez Pasikurowice)

MIRKÓW/MULICKA – rondo Lotników Polskich – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Pruszowice – Domaszczyn – Bukowina (nawrót na pętli)  Bąków – Łozina – Tokary – Siedlec – GODZIESZOWA i dalej GODZIESZOWA – Siedlec – Pasikurowice – Bukowina (pętla) – Domaszczyn – Pruszowice – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – rondo Lotników Polskich – MULICKA/MIKRÓW

2. Szczyt popołudniowy (kursy do Godzieszowej przez Pasikurowice i powrót przez Tokary)

MIRKÓW/MULICKA – rondo Lotników Polskich – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Pruszowice – Domaszczyn – Bukowina (pętla) – Pasikurowice – Siedlec – GODZIESZOWA
i dalej GODZIESZOWA – Siedlec – Tokary – Łozina – Bąków – Bukowina (nawrót na pętli)  – Domaszczyn – Pruszowice – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – rondo Lotników Polskich – MULICKA/MIRKÓW

Rozkład jazdy w załączniku.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich