Szkolenie dla organizacji pozarządowych
Kategoria: Organizacje pozarządowe
Data publikacji: 01.12.2023r.

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Wojciech Błoński Wójt Gminy Długołęka zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 13 grudnia 2023 r., o godzinie 16:00 w sali narad (sala nr 1) Urzędu Gminy Długołęka.

Na spotkaniu zostaną omówione zagadnienia takie jak:

1. Pozyskiwanie środków zewnętrznych na działalność organizacji.
  2. Pisanie wniosków, ofert o dofinansowanie.
  3. Pytania.

Spotkanie poprowadzi Pan Waldemar Weiss przedstawiciel fundacji Merkury, która zajmuje się doradztwem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizacji (pozyskiwaniem funduszy na działanie, pisanie i rozliczanie projektów, sprawozdawczość, elementy księgowości, obowiązujące przepisy prawne i obowiązki formalne, prowadzenie bieżącej działalności organizacji, zatrudnienie personelu oraz współpracy z wolontariuszami, zakładanie i likwidowanie organizacji).

Prowadzący będzie do Państwa dyspozycji, chętnie udzieli porad dotyczących powyższych zagadnień.

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 11.12.2023 pod nr. tel. 71 32 30 238.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich