Strażacki Dzień Dziecka 27 maja w parku w Szczodrem!
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 05.05.2023r.
Drukuj

Strażacki Dzień Dziecka 27 maja w parku w Szczodrem!

Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński serdecznie zaprasza iezapomniane wydarzenie łączące Dzień Dziecka oraz Dzień Strażaka, które odbędzie się 27 maja w godzinach 11:00-16:00 w malowniczym parku w Szczodrem.

Będzie to idealna okazja dla całych rodzin, aby spędzić miło czas na świeżym powietrzu i skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was.

Dzień Dziecka to czas, który każdy maluch kocha i nie może się doczekać, dlatego w parku w Szczodrem przygotowaliśmy wiele bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych. Będą dmuchane zamki, animacje dla dzieci prowadzone przez zespół profesjonalnych animatorów, akademia rowerowa w wykonaniu Jonasza Pakulskiego – akrobaty rowerowego. Na miłośników zwierząt czekać będą alpaki z Krainy Alpak w Krakowianach.

Będzie to również okazja, aby uczcić i podziękować wszystkim strażakom za ich bohaterską służbę dla mieszkańców. Będziemy mieli okazję zobaczyć na własne oczy ich specjalistyczny sprzęt i pojazdy, które codziennie pomagają im w zapewnianiu nam bezpieczeństwa.

Wszelkie szczegóły będą zamieszczane w dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich