Selgros Cash&Carry sponsorem XX Dni Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 15.06.2023r.
Drukuj

Selgros Cash&Carry sponsorem XX Dni Gminy Długołęka

Selgros to, działająca w Polsce od ponad 25 lat, ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca szeroki wybór produktów spożywczych, przemysłowych oraz dedykowanych dla gastronomii.

Dziękujemy za wsparcie!

Strona internetowa firmy: www.selgros.pl

Wizytówka firmy:

Wszechstronna oferta hal Selgros to jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Zapraszamy do naszych 19 hal handlowych zlokalizowanych w największych polskich miastach!

Naszymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, przestronność nowoczesnych hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa i atrakcyjne ceny.

Działamy zgodnie z filozofią wszystko pod jednym dachem dla wygody naszych Klientów. Oprócz klientów indywidualnych w naszych halach można spotkać właścicieli i pracowników mniejszych i średnich placówek handlowych, restauracji i punktów gastronomicznych, hoteli czy zakładów produkcyjnych. Oferujemy odbiór własny lub bezpośredni dowóz do klienta gastronomicznego!

Dla naszych klientów uruchomiliśmy też sklep internetowy Selgros24.pl, w którym można wybierać spośród szerokiego asortymentu ponad 25 000 art. spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach z dostawą do domu.

Aktualnie zatrudniamy w Polsce przeszło 4000 osób i aktywnie angażujemy się we współpracę z lokalnymi społecznościami i organizacjami charytatywnymi.

Selgros i Transgourmet to marki handlowe używane przez Transgourmet Polska. Spółka wchodzi w skład Transgourmet Holding AG, która należy do szwajcarskiej Grupy Coop z siedzibą w Bazylei.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich