Rusza II. edycja The Best of Długołęka!
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 19.02.2024r.
Drukuj

Rusza II. edycja The Best of Długołęka!

Już 24 lutego o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej w Kiełczowie odbędą się pierwsze przesłuchania do II edycji naszego konkursu.

Kolejne terminy przesłuchań:

  • 16 marca 2024 r. od 16:00 w Szkole Podstawowej w Łozinie, ul. Milicka 10
  • 13 kwietnia 2024 r. od 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce, ul. Polna 1a

Jeżeli potrafisz śpiewać lub grać na instrumencie i chcesz pokazać się szerszej publiczności, ten konkurs jest dla Ciebie! Nie ważne, ile masz lat. Zachwyć jurorów (z Mariuszem Dziubkiem na czele) i wystąp wspólnie z Dziubek Band i gwiazdą Dni Gminy Długołęka podczas czerwcowej imprezy.

Zeszłoroczni finaliści mają za sobą cudowne wspomnienia i doświadczenie występów na dużej scenie przed wspaniałą publicznością. Śpiewali również podczas Dożynek Gminy Długołęka, 32. Finale WOŚP i innych wydarzeniach. Pierwszą zwyciężczynią została Gosia Musialska z Mirkowa. Czas na Ciebie, przyjdź na przesłuchania i pokaż, co potrafisz! Na zwycięzców czekają również nagrody finansowe.

Zapisy będą odbywać się na miejscu przesłuchań, od godziny 15:00.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich