<a href="http://www.dobrawidawa.pl/aktualnosci/1252-rekrutacja-uczestnikow-do-projektu-promowanie-obszaru-lokalnej-grupy-dzialania-dobra-widawa-partnerstwo-dobra-widawa">Rekrutacja uczestników do projektu „Promowanie obszaru Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa – Kreowanie Dobrej Marki”</a>
Kategoria: Dla przedsiębiorców
Data publikacji: 03.02.2023r.
Rekrutacja uczestników do projektu „Promowanie obszaru Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa – Kreowanie Dobrej Marki”">
Rekrutacja uczestników do projektu „Promowanie obszaru Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa – Kreowanie Dobrej Marki”"> Drukuj

Rekrutacja uczestników do projektu „Promowanie obszaru Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa – Kreowanie Dobrej Marki”

Celem projektu jest budowa i promocja marki produktu lokalnego „Dobra Marka – Partnerstwo Dobra Widawa”. Wśród wielu przewidzianych w projekcie działań jest m.in. zaplanowany na marzec cykl szkoleń i warsztatów dla członków naszej lokalnej społeczności.

Do udziału w nim zapraszamy działających na naszym obszarze lokalnych wytwórców, rękodzielników i usługodawców chcących zaangażować się w proces budowania marki produktu lokalnego naszego obszaru, a także certyfikacji swoich wyrobów i usług.

Rekrutacja trwa do 19 lutego 2023 r. Szczegóły oraz terminy spotkań znajdują się na stronie internetowej LGD Dobra Widawa.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich