Pobierz aplikacje o atrakcjach turystycznych
Kategoria: Atrakcje
Data publikacji: 01.10.2021r.
Drukuj

Pobierz aplikacje o atrakcjach turystycznych

Zapraszamy do pobrania i testowania dwóch aplikacji mobilnych, poświęconych atrakcjom turystycznym Doliny Dobrej i Widawy.

NATURALNA Dobra Widawa w szczególności dedykowana jest miłośnikom wypoczynku na łonie natury. Są tu informacje o walorach przyrodniczych, a także wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych.

Natomiast KULTURALNA Dobra Widawa adresowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby poznać dziedzictwo kulturowo-historyczne obszaru. Dowiesz się dzięki niej o walorach kulturowo-przyrodniczych, a także znajdziesz wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych.

Aplikacje zawierają też wykaz szlaków turystycznych i opis przykładowych tras – do wyboru, ale dają również możliwość samodzielnego planowania wycieczek. Aplikacje można pobrać bezpłatnie ze strony www.dobrawidawa.pl/app, ze Sklepu Play oraz z App Store, a także poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego powyżej, w kalendarzach LGD Dobra Widawa na rok 2021 oraz w punktach informacyjnych rozmieszczonych na obszarze wszystkich 10 gmin Partnerstwa.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich