Piknik integracyjny dla uchodźców!
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 08.03.2022r.
Drukuj

Piknik integracyjny dla uchodźców!

W sobotę 12 marca o godzinie 12 na terenie plebanii przy ulicy Wiejskiej 24 w Długołęce rozpocznie się piknik integracyjny, dla obywateli Ukrainy, który będzie trwał do godziny 15.

W ramach pikniku organizowany będzie darmowy poczęstunek, zajęcia dla dzieci oraz punkt informacyjny, na którym będzie można dowiedzieć się m.in. o miejscach zbiórek, lekarzach czy o sprawach urzędowych. Będzie to doskonała okazja dla obywateli Ukrainy do spędzenia wspólnie czasu, porozmawiania i poznania się. Serdecznie zapraszamy.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich