Park Domaszczyn partnerem Dożynek Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 23.08.2023r.
Drukuj

Park Domaszczyn partnerem Dożynek Gminy Długołęka

"Jesteśmy firmą deweloperską, która stawia na jakość, funkcjonalizm i harmonię. Inwestycja Park Domaszczyn powstała z myślą o osobach, które są świadome swoich potrzeb i pragną, aby ich przyszły dom był sumą wszystkiego, co kochają i co jest dla nich ważne.

Od początku przyświecał nam jasny cel – chęć połączenia bliskości natury i miasta. Z takim przekonaniem budujemy Park Domaszczyn – miejsce, gdzie natura spotyka się z miastem.

Czym byłby człowiek bez otaczającej go społeczności? Kolejnym kamieniem węgielnym inwestycji Park Domaszczyn jest świadome nakierowanie na społeczność. Na otwartą i życzliwą społeczność – nasza misja to budowa społeczności szczęśliwych ludzi.”

Strona internetowa firmy: www.parkdomaszczyn.pl

Dziękujemy za wsparcie!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i zaproście znajomych!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich