Oddaj krew, nie bądź obojętny!
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 28.05.2021r.
Drukuj

Oddaj krew, nie bądź obojętny!

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy urzędzie gminy w Długołęce, wraz Hyundai Nawrot, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej akcji oddawania krwi, która odbędzie się w poniedziałek, 31 maja, w godz. 9-13 przy salonie Hyundai'a w Długołęce.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym prawem, za oddanie krwi przysługują dwa dni wolnego (dzień oddawania krwi i dzień następny). Współorganizator tego wydarzenia przygotował dla Was masę atrakcji. Szczegóły i zapisy na konkretną godzinę oddania krwi pod nr tel. 71 323 02 32.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich