Konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2025 r.”
Kategoria: Organizacje pozarządowe
Data publikacji: 29.04.2024r.
Drukuj

Konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2025 r.”

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2025 r.”

Konsultacje odbędą się w terminie od 29 kwietnia do 15 maja br.
Uwagi/propozycje do projektu Programu należy zgłaszać na „Formularzu do zgłaszania uwag/propozycji”, który może być złożony:

  • osobiście,
  • drogą pocztową,
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej,
  • za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego na platformie ePUAP.

Szczegóły i dokumenty do poprania znajdują się [TUTAJ]

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich