KALENDARZ SZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH w gminie Długołęka w roku szkolnym 2023/2024
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 18.09.2023r.
Drukuj

KALENDARZ SZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH w gminie Długołęka w roku szkolnym 2023/2024

ZOE-AJO w Długołęce we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego, a także SZS ,,Dolny Śląsk’’ przygotował KALENDARZ SZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH, które odbędą się na terenie gminy Długołęka oraz powiatu wrocławskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Zostaliśmy wyróżnieni przez Szkolny Związek Sportowy i to właśnie w naszej gminie, odbędzie się inauguracja sezonu zawodów sportowych powiatu wrocławskiego. 3 października 2023 r. spotkamy się w parku w Szczodrem, oglądając rywalizację w ,,SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH’’ w Igrzyskach Dzieci oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Wcześniej, bo w dniach 27 i 28 września 2023 r., wyłonimy zwycięzców biegów na poziomie gminnym. Pierwszego dnia odbędą się Igrzyska Dzieci, a drugiego Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Szkolne Biegi Przełajowe rozpoczniemy wg następującego harmonogramu:

  • Start zawodów – poziom gminny: 27.09 SBP ID dz. i chł. godz: 9:30 oraz 28.09 SBP IMS dz. i chł. godz: 9:30
  • Start zawodów – poziom powiatowy: 03.10 SBP ID i IMS dz. i chł. godz: 10:00

Poniżej prezentujemy kalendarz wszystkich rozgrywek szkolnych w naszej gminie oraz powiecie.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich