Informacja ad. budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej w Mirkowie
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 17.09.2021r.
Drukuj

Informacja ad. budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej w Mirkowie

Szanowni Mieszkańcy Mirkowa, ul. Makowa, Modra, Wrzosowa, Bławatna, Hiacyntowa !

Informujemy, iż uzyskaliśmy brak sprzeciwu na użytkowanie dla wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej w Mirkowie. W związku z tym informujemy o możliwości wykonania spięcia wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej do wybudowanej przez gminę Długołęka studzienki przyłączeniowej na własnej posesji. Wskazane spięcia Mieszkańcy wykonują we własnym zakresie (bez konieczności uzyskania projektu ani specjalistycznych firm).

Szczegółowe informacje w pliku poniżej.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich