Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 28.09.2022r.
Drukuj

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich

Wczoraj w Urzędzie Gminy Długołęka odbyły się dni otwarte w ramach projektu "Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizujemy od 2019 roku, a jego hasłem przewodnim jest „DOSTĘPNOŚĆ ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE”.  Podczas dni otwartych prelegenci przybliżyli gościom kwestie związane z dostępnością, natomiast przedstawiciel lidera projektu, pani Urszula Załuska omówiła model „Dostępnej Gminy”, który został wypracowany w ramach projektu. Model w naszej Gminie został  przyjęty uchwałą Rady Gminy Długołęka. Gościom został także zaprezentowany materiał filmowy, który pokazał zmiany jakie zaszły w naszym Urzędzie oraz jednostkach organizacyjnych w trakcie realizacji projektu.

Zapraszamy do dostępnej Gminy Długołęka.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich