Aktualności

Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki. Wystartowała 5. edycja

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z Fundacą Enea uruchomiła V edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców, borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych. Więcej na: https://gmina.dlugoleka.pl/stypendia-sportowe-funduszu-natalii-partyki-wystartowala-5-edycja/

Informacja dotyczącej uproszczonej oferty realizacji zadania publicznego

Zarządzenie nr 368/2021

Zarządzenie Nr 258/2021 Wójta Gminy Długołęka z dnia 10 września 2021 w sprawie przyznania nagrody dla osób fizycznych za wybitne osiągnięcia sportowe.

Zarządzenie Nr 259/2021 Wójta Gminy Długołęka z dnia 10 września 2021 w sprawie powołania Rady ds. Sportu Gminy Długołęka.

26 czerwca 2021 r., na boisku piłkarskim w Pasikurowicach, odbyła się XVII edycja turnieju „Witajcie wakacje”. Gospodarzem wydarzenia był Klub Sportowy Iskra Pasikurowice.

Zawody miały charakter pikniku, w którym drużyny nie rywalizowały o miejsca, ale dobrze się bawiły. Po skończonych rozgrywkach każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal. W zabawie udział wzięły drużyny z Iskry Pasikurowic (x3), Mirkowa-Długołęki (x2) i Brzeziej Łąki (x3). Wszystkim towarzyszył dobry humor i świetna zabawa.

Zarządzenie

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich