BMW TEAM sponsorem XX Dni Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 12.06.2023r.
Drukuj

BMW TEAM sponsorem XX Dni Gminy Długołęka

TEAM jest następcą małej firmy motoryzacyjnej powstałej na fali przemian rynku polskiego po 1989 roku.

Dziękujemy za wsparcie!

Strona internetowa firmy: www.bmw-team.pl

Wizytówka firmy:

TEAM jest następcą małej firmy motoryzacyjnej powstałej na fali przemian rynku polskiego po 1989 roku. Zaczynaliśmy jako hurtownia części zamiennych, która po paru latach przekształciła się w dealera samochodów. Współpracowaliśmy z przedstawicielami wielu marek japońskich i europejskich takich jak: Italmot, Mazda Motor Poland, Ascot Auto, Smorawiński, Nissan Poland, Suzuki Motor Poland, JLR. Najtrwalszym związkiem okazała się trwająca do dzisiaj współpraca z Land Roverem, która dodatkowo stała się bazą do produkcji pojazdów specjalnych. Dzisiaj dział „Samochody specjalne” stanowi w pełni wyodrębnioną działalność wykorzystującą pojazdy bazowe różnych marek oraz własne konstrukcje.

W 2015 roku podjęliśmy decyzję o budowie nowego obiektu i rozszerzeniu naszej oferty o samochody i motocykle BMW. W połowie 2016 r. rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii naszej firmy otwierając nowoczesny kompleks przygotowany dla długoterminowej współpracy z BMW, JLR oraz POLARISEM, a w 2022 roku do oferty TEAM dołączyła ALPINA oraz INEOS Grenadier.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich