Bezpłatna informacja o funduszach europejskich
Kategoria: Informacje europejskie
Data publikacji: 01.02.2022r.
Drukuj

Bezpłatna informacja o funduszach europejskich

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków europejskich. Podczas dyżuru pracownika Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich będzie można uzyskać informacje o aktualnych możliwościach dofinansowania oraz o zasadach ubiegania się o wsparcie.

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane wsparciem z Funduszy Europejskich. W szczególności zapraszamy osoby fizyczne, planujące zakładanie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców.

Kiedy? 9 lutego w godz. 10-13. Zapisy: lukasz.tur@dolnyslask.pl

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich