Bank Spółdzielczy w Oleśnicy sponsorem XX Dni Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 22.06.2023r.
Drukuj

Bank Spółdzielczy w Oleśnicy sponsorem XX Dni Gminy Długołęka

Cechą charakterystyczną Banku Spółdzielczego w Oleśnicy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta i jego problemów.

Bank od wielu lat prowadzi inwestycje mające na celu poprawę komfortu obsługi klienta, w szczególności otwiera nowe placówki, modernizuje dotychczasowe, zwiększa ilość dostępnych dla klientów bankomatów, wprowadza nowoczesne produkty i usługi. O rozwoju Banku świadczy również wzrost zatrudnienia w placówkach Banku.

Oferta dla każdego

Swoją ofertę Bank tworzy z myślą o osobach fizycznych, przedsiębiorstwach, rolnikach oraz jednostkach samorządu terytorialnego. Bank posiada szeroką gamę produktów depozytowych i kredytowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Strona internetowa banku: www.bsolesnica.pl

Dziękujemy za wsparcie!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich