Lista Sołtysów

Miejscowość i nazwa sołectwaImię i nazwiskoAdresTelefon
BąkówJoanna Gontarska Bąków ul. Jesionowa 4 609-546-106
BielawaJanusz Grzechnik Bielawa ul. Magnoliowa 2 606-359-956
BierzyceArtur Madaliński Bierzyce 16 B 509-873-688
BorowaZofia Szelągiewicz Borowa ul. Lipowa 27 A 668-181-431
Brzezia Łąka Karolina Orłowska Brzezia Łąka ul. Wrocławska 2b/24 667-981-918
BudziwojowiceGrażyna Ziomek Budziwojowice 15 605-154-815
BukowinaAgata Krzynówek-Krysa Bukowina 41 507-715-040
BykówRoman Frej Byków ul. Kwiatowa 5 601-771-394
DąbrowicaMarzena Tulik Dąbrowica 5 669-846-716
Długołęka Rafał Barański Długołęka ul. Słoneczna 28 502-276-716
Dobroszów Oleśnicki Tomasz Maliga Dobroszów Oleśnicki ul. Szkocka 10 782-084-056
DomaszczynJoanna Janusz Domaszczyn ul. Zamkowa 2 725-441-734
GodzieszowaHenryk Miziniak Godzieszowa 54 885-892-041
JaksonowiceMarek Szymanowicz Jaksonowice 10 663-344-987
JanuszkowiceMariola Tryba Januszkowice ul. Wierzbowa 3 721-106-968
KamieńIwona Olearnik Kamień ul. Szafirowa 7 607-771-919
KątnaWanda Saltarska Kątna 23 B 783-024-681
KępaDorota Gałęzka Kępa 7 A 725-269-828
KiełczówKatarzyna Szkirpan Kiełczów ul. Leśna 16 577-020-520
KiełczówekPrzemysław Pękala Kiełczówek ul. Imbirowa 15 513-007-733
KrakowianyZbigniew Łanowy Krakowiany 15 605-881-749
ŁosiceZofia Basta Łosice 5A 721-421-223
ŁozinaGabriela Podsiadły Łozina ul. Ogrodowa 20 605-579-774
MichałowiceAndrzej Szmundrowski Michałowice 7 B 604-252-383
MirkówMariusz Bernat Mirków ul. Polna 1 A 691-730-709
OleśniczkaMarta Gola Oleśniczka 28 606-326-556
PasikurowiceArkadiusz Jasiński Pasikurowice ul. Miodowa 3 501-183-485
PiecowiceAlina Skowron Piecowice ul. Skowronkowa 5 888-064-264
PietrzykowiceArtur Grzybowski Pietrzykowice 26 533-722-997
PruszowiceKrzysztof Florek Pruszowice ul. Wrocławska 11 601-700-848
RakówZbigniew Szczepański Raków 10 B 781-131-166
RamiszówMonika Szczepaniak Ramiszów 19 503-576-757
SiedlecFabian Stachowicz Siedlec ul. Wrocławska 14 722-233-283
SkałaZofia Ksel Skała 6 511-634-767
StępinIzydor Kamiński Stępin 58 509-491-748
SzczodreMichał Ciosek Szczodre ul. Kwiatowa 9 600-218-687
ŚliwiceRyszard Bąba Śliwice ul. Wrocławska 31 512-360-093
TokaryPiotr Świerczyński Tokary 9 A 519-021-207
WęgrówBolesław Mróz Węgrów 5 693-878-241
WilczyceWojciech Maciąga Wilczyce ul. Polna 3 G 606-645-393
ZaprężynPaweł Dzitkowski Zaprężyn 24 721-319-754
Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich