Mirków: budowa placu zabaw

31 października została podpisana umowa z „Billabau Usługi Budowlane Dariusz Łukojko” z Brzegu Dolnego na budowę placu zabaw w miejscowości Mirków na działce nr 81/8, 81/11, gm. Długołęka.

Przedmiot umowy obejmuje:

  • roboty ziemne, przygotowawcze,
  • roboty budowlane, plantowanie,
  • roboty montażowe elementów małej architektury,
  • instalacje elektryczne.

Wyposażenie placów zabaw będzie stabilne i estetyczne, będzie posiadało stosowne certyfikaty, atesty i świadectwa dopuszczenia do sprzedaży, zgodne z polskim prawem.

„Ponad 20 lat oczekiwania na miejsce zabaw dla dzieci w naszej miejscowości już niebawem stanie się faktem, termin z umowy wskazuje, że do 26 grudnia powstanie plac zabaw” – powiedział obecny podczas podpisania umowy 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐮𝐬𝐳 𝐁𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭 – sołtys Mirkowa.

„Ponad rok temu gmina pozyskała grunt w tzw. „starym Mirkowie” na którym zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców powstanie w pełni profesjonalny plac zabaw z zewnętrzną siłownią i elementami małej architektury wyposażenia placów zabaw” – podsumowała 𝐑𝐚𝐝𝐧𝐚 𝐀𝐠𝐚𝐭𝐚 𝐊𝐚𝐜𝐳𝐦𝐚𝐫𝐞𝐤, która na podpisanie umowy przyjechała z najbardziej zainteresowanymi mieszkankami Mirkowa.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich