ISO 9001:2008 w Urzędzie Gminy Długołęka

W piątek 09 marca 2012r. w budynku Urzędu Gminy Długołęka odbyło się oficjalne przekazanie certyfikatu Urzędowi Gminy Długołęka na zgodność z normą ISO 9001:2008. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomyślnie odbytego audytu certyfikującego.

Norma ISO 9001:2008 to norma międzynarodowa zawierająca wymagania dotyczące systemów zarządzania jakością. Ma ona zastosowanie w organizacjach potrzebujących wykazać zdolność do ciągłego dostarczania usług spełniających wymagania klienta oraz wymagania w zakresie nadrzędnych przepisów. Certyfikat jakości ISO 9001:2008 jest gwarancją zapewnienia i utrzymania systemu jakości w organizacji.

KORZYŚCI Z WDROŻENIA I CERTYFIKACJI SYSTEMU:

  • polepszenie komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej
  • lepsze zrozumienie i przejrzystość procesów zachodzących wewnątrz organizacji
  • jasna odpowiedzialność oraz uprawnienia
  • obiektywny dowód dla Klientów, którzy szukają zaufania, że oferowana jakość zostanie utrzymana
  • ukierunkowywanie działań na zapobieganie błędom a nie ich wykrywanie
Będziemy starali się również skutecznie ulepszać system zarządzania jakością, tak aby stale polepszać obsługę naszych klientów.

Poniżej zamieszczamy film z wręczenia certyfikatu:

Dodano: Marzec 14, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.