Polub nas na Facebooku:
Dziś jest |

pon wt śr czw pt sob nie

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz swój adres e-mail:

Sonda

Z jakiego środka przekazu korzystasz najchętniej, szukając informacji z gminy Długołęka?

Loading ... Loading ...

Nazwa projektu: Usuwanie odpadów z foli rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakować po nawozach i typu Big Bag”

Nazwa programu: Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Wartość dotacji: 29 500,00 zł