Polub nas na Facebooku:
Dziś jest |

pon wt śr czw pt sob nie

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz swój adres e-mail:

Sonda

Z jakiego środka przekazu korzystasz najchętniej, szukając informacji z gminy Długołęka?

Loading ... Loading ...

Gmina Długołęka jest partnerem w projekcie EDUKACJA I PARTNERSTWO BEZ BARIER – upowszechnienie i zapewnienie wysokiej jakości edukacji przedszkolnej poprzez utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego, organizację dodatkowych zajęć edukacyjnych dla dzieci oraz podnoszenie kwalifikacji nauczycieli w 16 wybranych placówkach na terenie WrOF (Wrocław, Kobierzyce, Sobótka, Miękinia, Oborniki Śląskie i Długołęka) realizowanym wspólnie przez 6 gmin Aglomeracji Wrocławskiej.

W ramach projektu na terenie naszej gminy zostały uruchomione 2 oddziały przedszkole w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie oraz 2 oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej im. Odkrywców i Podróżników w Borowej. W ramach projektu zostaną dofinansowane koszty wyposażenia nowych oddziałów przedszkolnych oraz funkcjonowania oddziałów przedszkolnych. Ponadto w ramach projektu wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych w w/w placówkach zostaną objęte wsparciem w postaci zajęć dodatkowych z logopedii, języka angielskiego, rytmiki i gimnastyki korekcyjnej. Otrzymana kwota dotacji dla gminy Długołęka to ok. 670 tys. zł.

Szczegóły realizacji projektu znajdują się pod poniższym linkiem: http://www.ckp.pl/index.php/projekty-unijne/edukacja-i-partnerstwo-bez-barier/o-projekcie

epuap

EBOI