Drukuj

Klub Biznesu Gminy Długołęka

Gmina Długołęka – jedna z największych i najszybciej rozwijających się gmin wiejskich w Polsce, wiele zawdzięcza przedsiębiorcom i inwestorom. Jesteśmy największą gminą powiatu wrocławskiego i jedną z największych gmin w kraju – zarówno w kontekście powierzchni – 212,8 km2 oraz liczby mieszkańców – ponad 32 tysiące zameldowanych osób.

Znakomite położenie geograficzne (bezpośrednie sąsiedztwo z Wrocławiem) i dobra sieć komunikacyjna znajduje swoje odbicie w biznesowym wymiarze gminy, która należy do czołówki w Polsce pod względem możliwości inwestycyjnych. Gmina Długołęka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem osób, które postanowiły zamieszkać poza granicami dużego miasta.

W miejscowościach znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia, mieszka odpowiednio: w Długołęce ok. 3,5 tys. osób, w Kiełczowie ok. 7,3 tys. osób i w Mirkowie ponad 2,4 tys. osób.

To daje duże możliwości i równocześnie dobre warunki do prowadzenia kampanii marketingowych i reklamowych na terenie naszej gminy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy dla biznesu szczególną propozycję współpracy. Będą mogli Państwo skorzystać z reklamy na naszych największych imprezach, w lokalnych mediach czy materiałach promocyjnych.

Chcemy też zaproponować Państwu nową inicjatywę jaką są cykliczne spotkania pn. „Kawa z biznesem”. Podczas pierwszego takiego spotkania przedstawiliśmy wizję współpracy i propozycje działań promocyjnych. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem – na spotkanie przybyło ponad 80-ciu przedstawicieli z okolicznych firm. Cykl spotkań „Kawa z biznesem”, czy też Klub Biznesu Gminy Długołęka, który ma powstać jako wynik naszych spotkań to dla Państwa świetna okazja, aby poznać przedstawicieli lokalnych firm, wymienić się doświadczeniami, pomysłami oraz kontaktami biznesowymi.

Aktualności

Nie zostały dodane żadne kategorie.
Trasy rowerowe
Data publikacji: 12.04.2021r.

Trasy rowerowe

Gmina Długołęka, położona wśród malowniczych lasów, pełnych ryb stawów oraz posiadających wielowiekową historię zabytków, stanowi bardzo atrakcyjne miejsce dla miłośników turystyki...

Park w Szczodrem
Data publikacji: 12.04.2021r.

Park w Szczodrem

Ruiny neogotyckiego Pałacu Sybilli w Szczodrem, wraz z otaczającym go parkiem, to miejsce wyjątkowe. W drugiej połowie XVII w. książę Chrystian Ulryk wybudował w tym miejscu renesansowy...

Zabytki
Data publikacji: 27.01.2021r.

Zabytki

W tradycji znajdujemy siłę i naukę, dlatego dbamy o nią, tak jak dbamy o nasze zabytki. Są dla nas szczególnie ważne. Są magnesem przyciągającym turystów oraz znawców i ludzi...

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich