Witajcie, najmłodsi mieszkańcy naszej gminy! Przygotowaliśmy dla Was wyprawki, w skład których wchodzą body, maskotka i śliniaczek. Tym gestem chcemy powiedzieć Wam, jak bardzo się cieszymy, że jesteście z nami. Zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w projekcie. Każde nowo narodzone dziecko (począwszy od 1 września 2020 roku), zameldowane na pobyt stały w naszej gminie, może otrzymać podarunek. Co należy zrobić, by otrzymać wyprawkę?

19 października, 2020

Otrzymaliśmy informację od mieszkanki Szczodrego, że trzech mężczyzn i kobieta, chodząc po domach, podszywają się pod pracowników urzędu gminy i namawiają na skorzystanie z dofinansowania na odnawialne źródła energii. Wpraszają się do domu. Wspomniane osoby poruszają się dwoma samochodami na wrocławskich numerach rejestracyjnych. Prosimy, bądźcie czujni i w razie tego typu zdarzenia, zgłoście je na policję.

19 października, 2020