Imienne wykazy głosowań radnych z XXI Sesji Rady Gminy z dnia 21 maja 2020 roku

22 maja, 2020

Zapytanie radnego Krzysztofa Karczewskiego w sprawie podjęcia czynności urzędowych na skutek zgłoszenia w dniu 27 kwietnia 2020 roku fatalnego stanu związanego z zanieczyszczeniem i gromadzeniem odpadów w rowach przydrożnych i na działkach w miejscowościach Ramiszów, Pasikurowice

22 maja, 2020

Uzależnienie od alkoholu jest chorobą. Skuteczne leczenie wymaga szybkiej i profesjonalnej pomocy, bez której osoba uzależniona ma niewielkie szanse na wyjście z uzależnienia. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zamieszcza listę ośrodków i poradni specjalistycznych, zajmujących się leczeniem uzależnienia od alkoholu.

22 maja, 2020

1 czerwca w Dniu Dziecka, o godz. 17, zapraszamy najmłodszych na koncert online Alicji Janosz. Będzie można posłuchać piosenek z najnowszej płyty wokalistki, a także wygrać jej płytę z dedykacją.