Informujemy, iż w dniu 27.11.2019r. o godzinie 15:30 w sali konferencyjnej urzędu gminy Długołęka odbędzie się szkolenie dla organizacji pozarządowych z zakresu obsługi Generatora eNGO – internetowego systemu informatycznego służącego do kompleksowej obsługi otwartych konkursów ofert, realizowanych w oparciu o ustawę z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Uchwałę nr XXXVI/526/14 Rady Gminy Długołęka z dnia 29 października 2014 r. w sprawie określenia warunków oraz trybu finansowania rozwoju sportu na obszarze Gminy Długołęka, dostępnym pod adresem www.engo.org.pl. Zainteresowanych zachęcamy do udziału w szkoleniu, ponieważ od przyszłego roku wszystkie konkursy ofert będą obsługiwane przez...

6 listopada, 2019