Po wielomiesięcznych rozmowach wójta ze starostwem powiatowym udało się dojść do ustnego porozumienia co do budowy chodników przy drogach powiatowych. Pierwsze powstaną w Wilczycach i Szczodrem.

12 sierpnia, 2014

Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z nowego połączenia łączącego Wilczyce z Kiełczowem. Wybudowany skrót jest częścią kompleksu jezdno-pieszego, który prowadzi bezpośrednio do Wrocławia. Inwestycja została dofinansowana w ramach rządowego programu „schetynówka”.

12 sierpnia, 2014

Po raz kolejny Siedlec był gospodarzem Ogólnopolskich Zawodów w Powożeniu. W zawodach wzięło udział 31 zaprzęgów z całej Polski. Rywalizacja odbyła się w trzech konkurencjach: ujeżdżenie, zręczność oraz maraton.

12 sierpnia, 2014

Tragedia w Januszkowicach wstrząsnęła całą gminą. Cały czas trwa akcja zbiórki pieniędzi na rzecz pogorzelców. Szczegóły w najnowszym wydaniu "Gazety Gminy Długołęka". W gazecie również o: inwestycjach zrealizowanych w pierwszym półroczu, skrócie łączącym Wilczyce z Kiełczowem, budowie ...