Szanowni Mieszkańcy, jak informuje ZNP Długołęka, wszystkie szkoły na terenie naszej gminy uczestniczą w strajku. Większość nauczycieli również podjęła udział w akcji protestacyjnej. Po konsultacji z dyrektorami szkół i na prośbę wójta gminy Długołęka – Wojciecha Błońskiego – egzaminy gimnazjalne zaplanowane w dniach 10-12.04 br. zostaną jednak przeprowadzone. Każda z placówek w porozumieniu z Zespołem Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Jednostek Oświatowych w Długołęce wyznaczyła komisje uzupełnione o wykwalifikowaną i gotową do przeprowadzenia egzaminów kadrę. Dyrektorzy placówek poinformują dzieci o godzinach rozpoczęcia egzaminów. Wszystkim uczniom życzymy w tych dniach powodzenia i połamania piór.

Kwiecień 9, 2019