Informujemy, że w dniach 31 sierpnia i 3 września od 9 do 17, odbędą się bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie przy urzędzie gminy. Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50 – 69 lat.

Sierpień 29, 2018

Zapraszamy na piątą edycję Gminnego Rajdu Rowerowego, która odbędzie się w sobotę 8 września. Startujemy o godz. 15 spod budynku Urzędu Gminy Długołęka w Długołęce przy ul. Robotniczej 12. Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was nową trasę i dodatkowe atrakcje. W ramach akcji „Długołęka – gmina bezpiecznych dzieci” każdy uczestnik rajdu obdarowany zostanie odblaskowymi gadżetami, które zapewnią bezpieczeństwo i widoczność na drodze. Policjanci z komisariatu w Długołęce przypomną nam o najważniejszych zasadach podczas poruszania się po jezdni, będą także znakowali rowery. Na mecie na placu rekreacyjnym za urzędem dzieci będą mogły posilić się w strefie gastronomicznej. Po zakończeniu rajdu sołtys wsi...

Sierpień 29, 2018

Do 30 września 2018 r. w Urzędzie Gminy Długołęka można składać wnioski o stypendia sportowe za osiągnięcia uzyskane od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. Stypendium to będzie wypłacane w roku 2019.