Przed nami II Gminny Turniej Streetballa! Już 7 lipca w Łozinie odbędzie się druga edycja naszego koszykarskiego turnieju. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania drużyn.

Czerwiec 28, 2018

Wojskowe manewry w parku w Szczodrem 3 czerwca rodziny z gminy Długołęka licznie zjawiły się w Szczodrem, aby wspólnie spędzić aktywny i interesujący dzień podczas III Gminnego Dnia Rodziny. W tym dniu stworzyliśmy w parku w Szczodrem mini poligon wojskowy. Za pomocą rekonstrukcji wojskowej uczestnicy mogli zobaczyć prawdziwe pole bitwy z zainscenizowanym przejęciem do niewoli jeńców. Emocjonujące potyczki wzbudziły duże zainteresowanie widzów. – Najbardziej podobał mi się głośny wybuch z armaty – relacjonuje Karolinka, mieszkanka gminy. Po pokazie każdy mógł zajrzeć do obozu, wejść do namiotu, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z legionistami Piłsudskiego. Tego dnia w parku można było spotkać...

Czerwiec 28, 2018