Zapraszamy drużyny z całej gminy na Turniej Piłki Siatkowej na Piasku. Eliminacje zaczynamy 16 czerwca o godzinie 13 w  parku w Szczodrem. Wypełniony formularz należy wysłać na adres: promocja@gmina.dlugoleka.pl w terminie do 6 czerwca 2018 r. Wielki finał odbędzie się podczas XVII Dni Gminy Długołęka. Formularz zgłoszeniowy IV GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ NA PIASKU Regulamin IV GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ NA PIASKU

Maj 29, 2018

3 czerwca zapraszamy na familijną zabawę w pięknych okolicznościach przyrody – Gminny Dzień Rodziny w parku w Szczodrem. Od godziny 14 na scenie królować będą dzieci, które zaprezentują swoje największe i różnorodne talenty. Poza sceną czekać będą atrakcje dla całych rodzin: Gminny Turniej Rodzin, do którego możecie zapisać się nawet dziś – formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajduje się poniżej tekstu oraz  gra terenowa, która w  ubiegłym roku cieszyła się dużą popularnością.

Maj 29, 2018