Szanowni mieszkańcy, przypominamy, że od dnia 11 września rozpocznie się odbiór odpadów wielkogabarytowych. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.

Wrzesień 5, 2017

31 sierpnia br. Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz W-ce Prezydent Wrocławia Maciej Bluj w towarzystwie wójtów gmin Długołęka oraz Kobierzyce podpisali umowę o dofinansowanie projektu pn.: „Budowa sieci dróg dla rowerów na terenie Gmin Długołęka, Kobierzyce i Wrocław”. Wartość ogólna partnerskiego projektu z Gminą Wrocław i Kobierzyce wynosi ponad 56 mln zł, a wartość dofinansowania ponad 47 mln zł. Wartość dofinansowania dla Gminy Długołęka ponad 7,6 mln.   Przedmiotem projektu jest budowa 39,13 km i przebudowa 1,90 km dróg dla rowerów w gminach Długołęka, Kobierzyce i Wrocław zlokalizowanych na terenie WrOF w celu zapewnienia ciągłości komunikacyjnej w układzie wewnątrzmiejskim...

Wrzesień 5, 2017